Danışan hizmetleri +90 224 245 55 11
Çalışma Saatleri 10:00 - 18:00
Danışan Destek +90 224 245 55 11
Çalışma Saatleri 09:00 - 17:00

BİRLEŞİK ŞUUR ALANI

BİRLEŞİK ŞUUR ALANI
Einstein herşeyin varoluş nedenini açıklayabilecek bir Birleşik Alan denkleminin olduğuna inanıyordu. Bu bilgiyle zaman, uzay ve hatta insanlığın kökeni bile derinden anlaşılabilirdi.
Bugün, kuantum fiziği dünyasında gerçekliği şu anki anlayışımızın çift yarıklı deney gibi, gözlemci etkisi gibi, fantom DNA ve kuantum dolaşıklığı gibi fenomenleri algılayabilmekte yetersiz kaldığını gösteren pekçok gizem var. Aynı zamanda alışılmışın dışında düşünmeye başlay...an pekçok bilim insanı da var.
Kuantum fizikçisi Ph. D. John Hagelin Evrenin temelini tek bir Evrensel zeka alanı olarak açıklıyor.
Doğanın parçacıkları tek ve evrensel bir okyanus, saf ve hareket halinde titreşen bir şuur olarak anlaşılıyor. Bizler, herşeyin temelindeki tek bir varoluş okyanusundaki farklı halkalarız.
"Tıpkı dalgaların okyanusta sürekli oluşu gibi bedeniniz de kozmosun toplam enerji sisteminde süreklidir ve bu sizsiniz."
Alan Wattz
Yeni kanıtlar bize herşeyin enerji olduğunu ve bölünmez bir ses dalgasının veya frekansın sonucu olduğunu göstermeye başlıyor. Titreşimsel frekans katı maddeye dönüşen enerjiyi yaratır. Galaksiler, gezegenler, bitkiler, hayvanlar ve insanlar hepsi sadece bunun titreşim dalgalarından ibaret. Aslında, özümüzde birleşik haldeyiz, biz Biriz.
Nassim Haramein, Resonance Kurumunun yöneticisi olarak Einstein'dan derinden ilham aldı ve Einstein'ın, evren için birleşik denklem yaratmada geometrinin anahtar olduğuna dair düşüncesini sürdürmeye devam etti. Haramein uzayın boş olmadığını, daha çok kullanılmamış enerjiyle dolu olduğunu öne sürüyor. Bu etki, tepki ve uzayda mevcut olan enerjiler arasındaki bağlantı evrende dinamik bir akış yaratıyor. Sadeleştirecek olursak, "Evren enerjiyle dansediyor" şeklinde düşünülebilir.
Resonance Kurumlarında çeşitli medya prodüksiyonlarında Nassim, Holofraktografik Evren düşüncesini açıklıyor. Bulguları uzayın fraktal (sonsuzca tekrar eden model) holografik (illüzyon) ve geometrik doğasını makrokozmostan mikrokozmosa araştırıyor ve böylelikle Bütünün potansiyelinin nasıl olup da her ölçekte evrenin her parçasında bulunduğunu da açıklıyor.
http://www.ewao.com/a/how-to-connect-the-unified-field/

Galeri

BİRLEŞİK ŞUUR ALANI