Danışan hizmetleri +90 224 245 55 11
Çalışma Saatleri 10:00 - 18:00
Danışan Destek +90 224 245 55 11
Çalışma Saatleri 09:00 - 17:00

SCIO nedir?

SCIO'nun açılımı (Scientific Consciousness Operating Sistem) Bilimsel Bilinç İşletim Sistemi'dir. SCIO enerjisel ve kuantum tıbbın şu an geçerli olan en ileri sistemini barındıran bir cihazdır. Prof. William Nelson tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan SCIO cihazı kuantum fiziğinin, enerji ve tıbbın bilgilerine dayanmaktadır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan sağlığınızın olabilecek en üst düzey şartlarını yakalamanıza yardımcı olur. SCIO Biyolojik Geri Bildirimin (Biofeedback) tüm uygulamalarını biraraya toplayan eşsiz bir sistemdir. Cihaz Biofeedback yanında Akupunktur, Rife Frekansları, Mora ve ve Bicom gibi cihazların frekanslarını biraraya getirmiştir.

SCIO, stres azaltma, rife frekansları, homeopati, elektro-akupunktur ve Kuantum fiziğinin harmanladığı çok hassas bir biofeedback cihazıdır.

ENERJİ TIBBI NEDİR?


Enerji tıbbı temelini homeopatiden alır ve tedavi amacı ile kişinin gereksinimleri doğrultusunda kullanabilir. Fiziksel bedenimiz ile düşüncelerimiz, hislerimiz gibi psikolojik süreçlerimiz meridyen teorisini temel alan enerji ifadeleridir. Vücut boyunca sürekli olarak akarak enerji taşıyan elektriksel yollar üzerindeki blokajlar ve dengesizlikler meridyen üzerinde bulunan organlarda hastalıklara neden olur.

SCIO teknolojisi 4 dakikada 12.000 farklı frekans bilgi ile bütün vücut sistemini 9000 farklı frekansla tıpkı bir virüs tarayıcı gibi tarar ve dengeleyecek şekilde frekans terapisi yapar.

ENERJİ TIBBININ ÖNEMİ

Vücudumuzda yanlış giden şeylerin ilk belirtileri titreşimsel ve elektromanyetik hasar frekansları olarak ortaya çıkar. Hastalık belirtileri ortaya çıkmadan yıllar önce hücrelerde gelişen bu frekansların hastalık teşhisine kadar farkına varılmaz. Frekans bozulmasını kimyasal belirtiler takip eder ve bakteri, virüs, mantar gibi patojenler ortaya çıkar.

HENÜZ BİR BELİRTİNİN OLMAMASI SAĞLIKLI OLDUĞUMUZ ANLAMINA GELMEZ.

Örneğin şeker hastalığı teşhisi konulduğunda pankreas insülin üreten beta hücrelerinin %80'den fazlası fonksiyon görmemeye başlamıştır.

SCIO bir teşhis cihazı değildir ama vücudun fazla tepki verdiği frekanslar yorumlanarak şikâyetlerinizin nedenine dair ipuçlarına ulaşılabilir. SCIO cihazı, stres altındaki organlar, kaslar, kemikler, vücudun alerjik tepki verdiği maddeler, ihtiyacı olan gıdalar, stres yaratan duygular, iyi gelecek kristaller, ihtiyacı olan olumluma cümleleri ve daha pek çok bilgiyi bize sunar.

İyileşme gücü kişinin kendisindedir. SCIO cihazı vücudun stresini azaltarak ve doğru frekansta kalmaya alıştırarak, iyileşmenin önündeki engelleri kaldırmamıza yardım eder.